Датчики тиску в шинах AudioSources TP-4001

Датчики тиску в шинах AudioSources TP-4001

На складі
Рейтинг:

На складі 2675
2 675 грн

  • Виробник: AudioSources
  • Модель: TP-01
  • Артикул: TP-4001

Якість
Доставка
Оплата

Зробіть водіння комфортнішим і безпечнішим з датчиками тиску в шинах Audiosources TP-4001. Завжди будьте в курсі, який тиск і температура всередині шин вашого автомобіля. Виводьте на екран магнітоли дані і отримуйте повідомлення про проблеми, які погіршують керування, збільшують витрат палива, тощо. Тепер в Україні можна купити датчики тиску шин на Bluetooth за доступною ціною.

Як працює датчик тиску в шинах (зовнішній)

Audiosources TP-4001 – це невеликі датчики, які накручуються по різьбі на зовнішній вентиль колеса. Тому заміна датчиків тиску шин або батарейки може проводитися самостійно. Протокол Bluetooth використовується для бездротового зв'язку і може передавати великі обсяги інформації.

Пристрій безперервно вимірює тиск в шинах. Якщо його контролювати, ви зможете уникнути поганої керованості, довгого гальмівного шляху, великих витрат палива та інших проблем. Під час їзди покришки нагріваються, що підвищує тиск всередині. Щоб не допускати цього, прилади також вимірюють температуру.

Датчик тиску в шинах і штатна магнітола

Audiosources TP-4001 підключаються до Android магнітол. Це дає водієві такі можливості:

  • Контроль тиску кожного колеса в реальному часі в барах або атмосферах.
  • Контроль температури повітря в шинах в реальному часі.
  • Контроль заряду батареї кожного окремого датчика.
  • Ручна настройка граничних показників тиску і температури.
  • Налаштування тону повідомлень і смужки зверху на екрані.
  • Повідомлення про критичний тиск або температуру.
  • Повідомлення про низький заряд батареї та втрату сигналу.

Bluetooth датчики тиску в шинах – купити в Україні

Жителям України Audiosources пропонує купити бездротові зовнішні датчики тиску в шинах з антивандальною системою. Зазвичай ніпельні зовнішні датчики легко вкрасти. Але продукцію компанії Audiosources неможливо зняти без спеціального ключа.

Незважаючи не маленьку вагу, пристрої можуть вплинути на балансування коліс. Тому після установки датчиків обов'язково варто провести балансування. Інструкція до пристрою підкаже, як визначити і відключити несправний датчик тиску в шинах.

Купуйте датчики і підключіть їх до своєї Android магнітоли. Обладнайте невеликий діагностичний центр, щоб завжди контролювати стан шин свого автомобіля. Ми також пропонуємо послугу установки датчиків в сервіс центрах наших партнерів. Це допоможе відразу уникнути проблеми із балансуванням коліс.


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!


Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами