Штатний відеоінтерфейс MIB-217AR Volkswagen Touareg 2010-2019
  • Android
  • Штатний відеоінтерфейс MIB-217AR Volkswagen Touareg 2010-2019

Штатний відеоінтерфейс MIB-217AR Volkswagen Touareg 2010-2019

В наличии
Рейтинг:

В наличии 12155
12 155 грн

  • Производитель: AudioSources
  • Код товара: MIB-217AR-01
  • Артикул: MIB-217AR

Качество
Доставка
Оплата

Штатний мультимедійний відеоінтерфейс з навігацією на ОС Android 9.1 AudioSources MIB-217AR для автомобілів Volkswagen (Touareg 2010-2019) значно розширить можливості рідної заводської магнітоли додавши в неї ряд нових функцій і додатків. Швидкісний інтернет Wi-Fi /4G, повноцінну GPS-навігацію, підтримка адаптивних паркувальних ліній (Parking Assistant), вхід / вихід для камер заднього і переднього виду і другої зони (Dual Zone), модуль індикації закриття/ відкриття дверей, багажника, капота (Door control), медіа програвач з підтримкою всіх популярних відео/аудіо форматів (MKV, FLAC, MP3, MPEG4, AVI, і т.д.).

 

Операційна системема магнітоли T100-610AG - android 8 oreo

Операційна система

Відеоінтерфейс AudioSources MIB-217AR на операційній системі Android 9.1 перетворить найпростішу штатну магнітолу в пристрій преміум класу. Кращі програми доступні на Google Play Market, тепер будуть працювати на вашій заводської магнітолі. Браузер Opera, Chrome; Skype, Viber, Онлайн TV / Radio; Соціальні мережі Facebook, YouTube це лише малий перелік.

-

Відеомодуль

Вбудований цифровий модуль RGB Android видає приголомшливу якість картинки для всіх пристроїв MIB2 платформи MQB з діагоналлю від 6,5 до 8 дюймів і роздільною здатністю 800X480, 1024X600. З повною адаптацією сенсорного керування інтерфейсом через рідний екран магнітоли.

8 ядерний процессор та 4/32 гб пам'яті

Процесор і пам'ять

AudioSources MIB-217AR обладнаний потужним чотирьохядерним процесором Alwinner T3 Quad Core 1.6GHz Cortex-A9, і оперативною пам'яттю Samsung DDR III 2Gb, дане поєднання основних елементів системи є найбільш збалансованим для оптимальної роботи пристрою. Значний запас потужності забезпечить комфортну роботу з ресурсовитратними додатками і важкими відеофайлами.

Відеоінтерфейс AudioSources MIB-217AR оснащений вбудованою пам'яттю на 16 Gb.

Навігация

Навігація

У комплектацію AudioSources MIB-217AR входить одна з доступних навігаційних програм з картою України, за бажанням можна додати карти Європи з сервісом пробок, голосовими підказками і можливістю запису треків. Також ви можете використовувати свої улюблені онлайн навігатори (Waze, Google Navigator, Maps.me, TomTom GPS т.д.)

Інтернет в машині

Інтернет

Інтегрований Wi-Fi/4G модуль забезпечить швидкий доступ в інтернет завдяки високошвидкісним стандартам (802.11b, 802.11g). А підтримка SIM-карти 4G дозволить використовувати мобільний інтернет на максимальній швидкості. Пристрій здатний працювати як точка доступу, що дозволить роздавати інтернет всередині салону автомобіля.

Мультимедійний плеєр

Медіаплеєр

Все що не може відтворити рідна магнітола може зробити AudioSources MIB-217AR. Тепер не буде проблем з переглядом або прослуховуванням відео або аудіо файлів. Буквально всі популярні медіа формати програватимуться на оригінальному головному пристрої вашого авто.

 

Сумісність з автомобілем

камера заднего вида

Унікальна технологія декодування поєднує відеоінтерфейс і штатну магнітолу в одне ціле. AudioSources MIB-217AR підходить до оригінальних двоскладових головних пристроїв Volkswagen (RNS850), підключається в рідні роз'єми, і повністю синхронізується з CAN-шиною автомобіля:

Відображення інформації від рідних паркувальних VAG j426 датчиків і неоригінальною системи паркування «Паркан» 


контроль відкриття дверей

Відображення інформації клімат контролю і датчиків комфорту автомобіля (Сlimate control support);

Адаптивна парковка: паркувальні лінії рухатимуться в бік повороту керма (Parking Assistant);

Індикація закриття/відкриття дверей, багажника, капота (Door control);

- Активація режиму камери заднього виду. У разі наявності рідної камери вибирається опціонально.

DR-1001 ADAS

Підключення відеореєстратора

Відеоінтерфейс AudioSources MIB-217AR дозволяє підключати відеореєстратори різних моделей. Кращий варіант - це відеореєстратори з Wi-Fi модулем для більш зручного управління функціями реєстратора безпосередньо з екрану рідної магнітоли. Також можливе підключення реєстратора через відеовхід на RCA-роз'єм. В такому випадку управління буде здійснюватися з самого реєстратора.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!


Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями